Odborný pracovník/ce - Oddělení faktorů prostředí

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem Plzeňský kraj, Plzeň-město
Plný úvazek

21000 — 36000 Kč

Prosíme o zaslání životopisu předem na e-mail: katerina.petrova@zuusti.cz

Náplň práce
- měření fyzikálních faktorů v terénu, zejména hluku, vibrací a elektromagnetického pole
- příprava a výběr měřících míst
- zpracování výsledků měření a protokolů z měření
- provádění odborných prací spojených s měřením
- provádění měření i mimo pracovní dobu (včetně noční práce)
- provádění odborných prací v laboratoři
- vedení evidence objednávek
- řízení motorového vozidla (často delší vzdálenosti)

Požadujeme
- VŠ/SŠ technického zaměření
- praxe v laboratoři výhodou (zkušenost při práci s měřicí technikou)
- dobrá znalost práce na PC (Excel, Word, ...)
- základy administrativy, samostatnost, odpovědnost, flexibilita, komunikativnost, spolehlivost
- dobrý zdravotní stav a fyzická kondice
- ŘP skupiny B

Nabízíme
- plný úvazek
- smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením
- platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace
- 5 týdnů dovolené, 2 sick days
- stravenky

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
  • Termin: 1.11.2020
  • Místo: Plzeňský kraj, Plzeň-město
  • Plat: od 21000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 19.1.2021