Specialista - specialistka obchodu

KASPER CZ s.r.o. Královéhradecký kraj, Trutnov
Plný úvazek

32000 Kč

Detail pracovní pozice

SPECIALISTA - SPECIALISTKA OBCHODU
Požadujeme
•středoškolské vzdělání technického směru, stavební obor výhodou
•aktivní znalost AJ výhodou
•obchodní dovednosti
•komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
•příjemné vystupování
•ochotu cestovat za klienty
•řidičský průkaz skupiny B
•časovou flexibilitu v zaměstnání
Nabízíme
•dlouhodobou perspektivu uplatnění
•odborný růst
•příjemné pracovní prostředí
•motivující ohodnocení + hmotná zainteresovanost
na tržbách firmy
•nástup možný od 01/2021, nebo dle dohody
•firemní benefity
Popis pracovní pozice
•zpracování cenových nabídek na dřevěné nosné
konstrukce, včetně technického řešení a konzultací
se zákazníkem
•aktivní dohled nad průběhem celé zakázky
•práce s informačním systémem – zpracování obchodních smluv a fakturace
tel.: +420 499 827 163
MOB.: +420 731 192 923
MAIL: d.papikova@kasperkovo.cz
WEB: www.kaspercz.cz | kaspergroup.cz
V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu na e-mail: d.papikova@kasperkovo.cz.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: KASPER CZ s.r.o.
  • Termin: 1.1.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Trutnov
  • Plat: od 32000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 18.12.2020