Řezník/ce

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. Karlovarský kraj, Karlovy Vary
Plný úvazek

29000 Kč

Kontakt: Kellerová Miluše, tel.: 725 263 697, e-mail: prace@novak-mu.cz
Máte rádi maso a umíte vzít za práci? Přidejte se do našeho týmu NOVÁK MASO - UZENINY s.r.o. na pozici Řezník/řeznice. Aktuálně sháníme posily do prodejny v Karlových Varech (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu)
Hledáme šikovné lidi, které bude jejich práce bavit.
Pracovní doba: PO - PÁ, ranní směna od 6:00 - 14:00 hodin, a 1x za 14 dní ranní směna v sobotu.
Náplň práce:
"Bourání, opracování, porcování a příprava masa do pultu
"Výroba polotovarů dle platných receptur společnosti
"Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
"Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
"Kontrola kvality, čerstvosti zboží
"Dodržování hygienických zásad
"Dodržování pravidel HACCP
"Komunikace a obsluha zákazníků
"Obsluha pokladny

Požadavky na kvalifikaci:
"Odborné vyučení bez maturity v oboru řezník-uzenář
"Nebo praxi s bouráním a opracováním masa
"Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
"Zodpovědný přístup k práci
"Samostatnost, zručnost a pečlivost
"Zdravotní průkaz
"Práci ve stabilní české společnosti
"Zajímavé finanční ohodnocení
"Multisport kartu
"Stravenky
"Příspěvek na penzijní připojištění
"Odměnu za práci o víkendech a svátcích
"Zvyšování mzdy na základě odpracovaných roků
"Odměna za výročí narozenin
"Slevové poukázky na nákup zboží
"Lázně
"Možnost práce i na zkrácený úvazek nebo DPP
"Zaškolení na prodejně

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • Termin: 19.10.2020
  • Místo: Karlovarský kraj, Karlovy Vary
  • Plat: od 29000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 18.12.2020