Obchodní zástupce Export (polský jazyk)

VIADRUS a.s. Moravskoslezský kraj, Karviná
Plný úvazek

40000 Kč

Pro posílení našeho obchodního teamu hledáme kolegu na pozici obchodního zástupce Export, který zastřeší obchodní aktivity na území polsky mluvících zemí Evropy.

Co vás čeká:
- vyhledávání nových zákazníků, rozvoj a péče o stávající zákazníky z řad prodejců a realizačních firem
- práce na projektech
- propagace výrobků Viadrus a.s. ve svěřené oblasti
- aktivní účast na výstavách, prezentacích a školeních

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- SŠ/VŠ (technického zaměření výhodou)
- výbornou znalost polského jazyka slovem i písmem - schopnost vést obchodní jednání
- znalost druhého jazyka výhodou
- obchodního ducha, technické myšlení
- praxe na obdobné pozici min. 3 roky
- obchodní zkušenosti z oblasti prodeje tepelné techniky, nebo stavebních materiálů výhodou
- samostatnost, komunikativnost, loajalitu
- flexibilní přístup a kreativitu
- ochotu cestovat
- uživatelskou znalost MS Office
- řidičský průkaz sk. B

Co vám můžeme nabídnout:
- motivující mzdové ohodnocení včetně benefitů a zaměstnaneckých výhod dle platné Kolektivní smlouvy - 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování
- služební automobil i k soukromým účelům, mobilní telefon, notebook
- zvýhodněné datové a hlasové tarify
- vzdělávací kurzy
- zajímavou práci u tradičního výrobce tepelné techniky s dlouholetou tradicí
- příležitost být u toho a aktivně působit při uvádění nových výrobků na trh

Způsob kontaktu: zaslat motivační dopis a strukturovaný životopis na e-mail.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: VIADRUS a.s.
  • Termin: 1.11.2020
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Karviná
  • Plat: od 40000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 25.11.2020