Skladník/skladnice

HOPPE s.r.o. Ústecký kraj, Chomutov
Plný úvazek

23000 Kč

V případě zájmu zaslat profesní životopis na email: pavla.charvatova@hoppe.com
nebo zanechat životopis na vrátnici.

Místo výkonu práce - Chomutov, Pražská 5377

Náplň práce:
- Příprava materiálu pro koncovou výrobu dle aktuálních zakázek
- Příjem, kontrola, zaúčtování a uskladnění materiálu/zboží
- Správa a výdej materiálu
- Účast na provádění inventur
- Manipulace s materiálem pomocí vysokozdvižného zařízení (výška regálů až 6 m)
- Práce ve 3-směnném provozu

Požadujeme:
- Práce spíše vhodná pouze pro muže - manipulace s břemeny
- Dokončené střední vzdělání (výuční list, maturita) výhodou
- Platný průkaz VZV a praxe ve výrobním provozu výraznou výhodou
- Dobrá uživatelská znalost práce s PC
- Spolehlivost, pracovitost, pečlivost, důslednost, systematičnost, dobrá orientace v prostoru
- Flexibilita a manuální zručnost

Nabízíme:
- stravenky v hodnotě 120,-Kč
- 24 dní dovolené na kalendářní rok
- možnost nákupu firemních výrobků se slevou
- možnost navýšit si měsíční mzdu odpracováním přesčasových hodin
- příspěvek na penzijní připojištění

Pracovní smlouva je na 6 měsíců s možností prodloužení.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: HOPPE s.r.o.
  • Termin: 1.11.2020
  • Místo: Ústecký kraj, Chomutov
  • Plat: od 23000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.12.2020