Operátor výroby

SECTRON s.r.o. Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
Plný úvazekZkrácený úvazek

20000 Kč

Detail pracovní pozice

Pracoviště: Josefa Šavla 1271/12, Ostrava - Mariánské Hory
1. kontakt e-mailem. CV zasílejte na uvedený e-mail.

Pracovní náplň: obsluha jednoduchých strojů pro opracování kabelů a lisování konektorů; pájení pod mikroskopem; kompletace kabelů; balení hotových výrobků

Požadujeme: zručnost a pečlivost; komunikativnost, časová flexibilita; spolehlivost a vysoké pracovní nasazení; ochotu a potenciál pro učení se nových věcí

Výhodou: praxe na obdobné pozici v oboru elektroniky nebo automotive

Nabízíme: plný pracovní úvazek, flexibilní pracovní dobu; samostatnou pestrou práci v přátelském kolektivu; příjemné nadstandardní pracovní prostředí; možnost kariérního růstu; motivační ohodnocení

Mzda a benefity:
- úkolová mzda 20 000 Kč a výše
- příspěvek na životní kapitálové pojištění/důchodové připojištění 1 350 Kč měsíčně
- pololetní a vánoční odměny
- stravenky

Nástup možný ihned.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: SECTRON s.r.o.
  • Termin: 1.11.2020
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
  • Plat: od 20000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 18.12.2020