PRACOVNÍCI DOKONČOVACÍCH OPERACÍ - NDT

ALPER a.s. Olomoucký kraj, Prostějov
Plný úvazek

19000 Kč

Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě Mgr. Bartoňová tel.: 727 961 073 (volat mezi 8:00-11:00) nebo emailem kristyna.bartonova@alper.cz .
Náplň práce:
- Provádění kontroly podle ČSN EN ISO 9712, metodou MT.
- Obsluha linky nedestruktivního zkoušení materiálu
- Opravy kusů broušením při zjištění vad.
- Obsluha VZV - samostatné navážení pracoviště.
- Provádění vizuální výstupní kontroly výkovků.
- Obsluha zařízení pro tryskaní výkovků.

Požadujeme:
- Ochotu učit se novým věcem,
- Ochotu pracovat v třísměnném provozu.
- Komunikační schopnosti, spolehlivost, pracovitost.
- Řidičský průkaz pro VZV výhodou, není nutný, vážnému zájemci zajistíme
- Zkušenosti ve strojírenství výhodou.
- Platný certifikát pro metodu MT výhodou, není nutný, vážnému zájemci zajistíme.
- Úplné SŠ vzdělání výhodou.

Nabízíme:
- dlouhodobou práci na HPP
- možnost dalšího vzdělávání, firemní školení
- možnost seberealizace a rozvoje
- mimořádné bonusy za produktivitu
- příspěvek na stravování
- příplatky nad rámec zákona
- práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: ALPER a.s.
  • Termin: 1.11.2020
  • Místo: Olomoucký kraj, Prostějov
  • Plat: od 19000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 18.12.2020