Hasič - strojní služba

Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje ,
Služební poměr

24590 — 30060 Kč

Česká republika - Hasičský záchranný sbor České republiky pořádá výběrové řízení na pozici Hasič - strojní služba ve služební hodnosti asistent
Se zařazením: HZS Libereckého kraje Územní odbor Česká Lípa Místo služebního působiště: stanice Česká Lípa nebo Doksy
Náplň služebního místa:
-Provádí záchranné a likvidační práce při ochraně životů a zdraví obyvatel a majetku před požáry a poskytuje pomoc při mimořádných událostech.
-Při plnění služebních úkolů řídí vozidla s právem přednosti v jízdě a obsluhuje mobilní požární techniku a ostatní prostředky strojní služby v rozsahu vlastní skupiny řidičského oprávnění a ostatních získaných odborností.
Předpokládaný termín ustanovení na služební místo: 01.12.2020
Charakteristika služebního místa:
- tarifní třída 03
- minimální stupeň dosaženého vzdělání střední s maturitní zkouškou
Zákonné požadavky na volné služební místo:
-bezúhonnost
-zákaz členství v politických stranách a hnutích
-státní občanství ČR
Další odborné požadavky
-řidičské oprávnění sk. "C"
Další požadavky
-zdravotní způsobilost A
-fyzická způsobilost
-osobnostní způsobilost
Nárokové složky služebního příjmu:
- základní tarif v tarifním stupni podle započitatelné praxe 24.590 - 36.060 Kč
- zvláštní příplatek podle § 120 odst. 3 zákona 5.600 Kč
- zvláštní příplatek podle § 120 odst. 2 zákona 500 Kč
Výčet dokladů, které připojí uchazeč o volné služební místo k přihlášce:
- profesní životopis zaměřený zejména na předchozí průběh zaměstnání
- kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
- motivační dopis
Písemnou přihlášku, požadované doklady včetně svojí kontaktní adresy a telefonu (popř. e-mailu) uchazeč doručí nejpozději do 10. 10. 2020 na adresu:
Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje, Barvířská 29/10, 460 01 Liberec 3
nebo na e-mail: jiri.hansal@hzslk.cz
Uchazeči splňující stanovené zákonné podmínky budou pozváni k účasti ve výběrovém řízení.
Případné další informace podá pracoviště personální a PaM plk. Mgr. Jiří Hansal, tel. 950470149, 950470032.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje
  • Termin: 1.12.2020
  • Místo: ,
  • Plat: od 24590 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 10.11.2020