Hlavní účetní

TMW, a.s. Královéhradecký kraj, Trutnov
Plný úvazek

23000 Kč

Detail pracovní pozice

HLAVNÍ ÚČETNÍ
Uvítáme středoškolské vzdělání s maturitou s ekonomickým zaměřením, praxi ve výrobní společnosti, znalost práce na PC a účetních standardů. Chuť rozvíjet se, růst společně se strojírenskou společností s dlouholetou tradicí.
Nabízíme: flexibilní pracovní dobu, dny dovolené navíc, prémie, odborná školení, jazykové kurzy, zdravotní volno, odměny a další benefity, mzdu v závislosti na délce praxe, po zapracování možnost doby neurčité.
Náplň práce: evidence podkladů a zpracování měsíční účetní závěrky, cash flow, banky a platby, hlášení DPH, statistiky, pohledávky a závazky. Spolupráce při inventarizaci majetku a s auditorem.
Tel. kontakt možný od 8.00 - 14.00 hodin.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: TMW, a.s.
  • Termin: 1.11.2020
  • Místo: Královéhradecký kraj, Trutnov
  • Plat: od 23000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 18.12.2020