PRODAVAČ/KA

BM ČESKO s.r.o. Kraj Vysočina, Třebíč
Plný úvazek

18900 Kč

Detail pracovní pozice

Prosíme o zaslání životopisu na e-mail kadrycz7@baumax.cz

bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici prodavač/ka.

Pracovní náplň: starost o kvalitní prezentaci zboží, poskytování kvalifikovaných informací zákazníkům o našem zboží, komunikace se zákazníky, doplňování regálů.

Požadujeme: SOU/SŠ vzdělání, samostatnost, spolehlivost, orientaci na zákazníka, flexibilitu - práce o víkendech, výpis z rejstříku trestů.

Nabízíme: HPP (smlouva na 3 roky), zajímavé mzdové ohodnocení, další benefity, samostatnou práci, možnost seberealizace.

Nástup možný ihned.

Zaměstnanecké výhody: Prémie, stravenky

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: BM ČESKO s.r.o.
  • Termin: 19.10.2020
  • Místo: Kraj Vysočina, Třebíč
  • Plat: od 18900 Kč
  • Počet volných míst: 10
  • Datum ukončení: 18.12.2020