Předáci *

SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o. Zlínský kraj, Vsetín
Plný úvazek

26000 Kč

Detail pracovní pozice

PŘEDÁCI *
Požadujeme: praxe v obsluze CNC strojů - velkou výhodou, znalost práce na PC, zejména se software MS Office, znalosti systému SAP - výhodou
Náplň práce: uvolňování kusů do výroby, zadávání dat do PC, kontrola kvality
Nabízíme: měsíční prémie, 25 dnů dovolené, dotované stravování, měsíčně příspěvek na ubytování a aktivní odpočinek, firemní akce a slevy
První kontakt: telefonicky pondělí, středa, čtvrtek v době 10:00 - 14:00 h. na čísle: 601 361 734 nebo e-mailem na: adriana.hruskova@schott.com

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o.
  • Termin: 16.10.2020
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 26000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 18.12.2020