SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Péče o duševní zdraví, z.s. Královéhradecký kraj, Jičín
Plný úvazek

18000 — 26000 Kč

Detail pracovní pozice

Popis pracovní pozice:
o Práce metodami case management a psychosociální rehabilitace pro podporu zotavení lidí s dlouhodobou duševní nemocí, jako je schizofrenie nebo afektivní poruchy
o Individuální práce s klientem ambulantní nebo terénní formou
o Práce v týmu, s klienty ve vážnějším stavu pracuje více lidí současně
o Práce s rodinou klienta a dalšími lidmi a subjekty (úřady, zaměstnavatelé, lékaři, přátelé, sousedé)
o Vedení skupinových aktivit, nácvik dovedností klientů
Nabízíme:
1. Zajímavou, různorodou a smysluplnou práci v organizaci s otevřenou a kreativní firemní kulturou.
2. Průběžné vzdělávání, podporu profesního růstu - možnost dalšího odborného rozvoje.
3. Práci v malém, příjemném kolektivu
4. Intenzivní metodické vedení, systém konzultací a externí supervize
5. Pružnou pracovní dobou, možnost sick days a administrativní práce z domu.
6. Služební mobil, PC a notebook.
7. Mzdu 18 - 26 tis. Kč a osobní ohodnocení odpovídající kvalitě odvedené práce

Požadujeme:
1.Vzdělání VŠ nebo VOŠ v oboru sociální práce a sociální pedagogiky, sociální a humanitární práce, sociálně právní činnosti, charitní a sociální činnosti
2. Řidičský průkaz skupiny B
3. Trestní bezúhonnost
4. Sociální cítění, empatie, respektující přístup k lidem s duševním onemocněním
5. Osobnostní předpoklady: zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, systematičnost, schopnost týmové spolupráce, psychická odolnost a dobré komunikační a organizační dovednosti.

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je profesní životopis a motivační dopis zaslaný elektronicky.
Pozice je vhodná i pro absolventy.
Zaměstnanecké výhody: příplatek formou osobního ohodnocení, sick days, služební mobil a PC.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Vyšší odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Péče o duševní zdraví, z.s.
  • Termin: 4.1.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Jičín
  • Plat: od 18000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 14.11.2020