Vedoucí techniků montáže

Qres Technologies organizační složka - Czech Olomoucký kraj, Olomouc
Plný úvazek

30000 Kč

Detail pracovní pozice

Pracoviště: Okružní č.p. 92, Hlušovice.
Náplň práce:
- Vedení týmu techniků montáže velkoformátových inkjetových tiskáren a příbuzných produktů
- Zajištění organizace a komplexní realizace montážních prací, delegace pracovních úkolů a dohled nad jejich plněním
- Vedení dokumentace montážních prací
- Zodpovědnost za dodržování výrobních termínů a kvality odvedené práce
- Dohled nad stavem pracoviště techniků montáže
- Spolupráce s R&D týmem na vývoji, výrobě a zdokonalování produktů
- Spolupráce se servisním oddělením
- Provádění montážních prací u produktů a jejich jednotlivých konstrukčních celků, realizace technické kontroly shody komponentů s výrobními výkresy
Požadavky:
- Praxe na obdobné pozici
- Vzdělání technického/ strojírenského směru
- Orientace ve výkresové dokumentaci
- Základní znalost práce na PC
- Zkušenost s prací s mechanickými měřidly a prací náročnost na přesnost
- Schopnost operativně řešit problémy, organizační schopnosti
- Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost a flexibilita
Vzdělání:
- Strojírenské, technické (středoškolské bez/ s maturitou, nástavbové/ vyšší odborné vzdělání)
Zaměstnanecké výhody a benefity:
- Zajímavá práce v dynamické mezinárodní společnosti
- Pružná pracovní doba
- 25 dní dovolené
- Jazykové kurzy, příspěvek na stravování
Vaše CV a motivační dopis zasílejte POUZE na emailovou adresu lmato@qrestech.com

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

  • Zaměstnavatel: Qres Technologies organizační složka - Czech
  • Termin: 1.11.2020
  • Místo: Olomoucký kraj, Olomouc
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 15.12.2020