Řidič sk. B, C, E

ELRON ELEKTRO s.r.o. Středočeský kraj, Kladno
Plný úvazek

22000 — 23000 Kč

Práce není vhodná pro ženy, je fyzicky náročná - mužský kolektiv !!!
(velkoobchodní sklad elektromateriálu)
Požadujeme:
zkušenost práce s manipulační technikou - hydraulickou rukou, profesní průkaz.
ŘP sk. B, C + je nutné mít i skupinu E (za dodávkou se někdy tahá i vlek).

Náplň práce:
přeprava ráno naloženého materiálu směrem k našim zákazníkům, vozidlo - dodávka IVECO (zcela nové), řidič se vrací tentýž den zpět na firmu.
Výjimečně některé cesty trvají déle nebo je potřeba vyjet v dřívější hodinu.
Některé cesty se uskutečňují i za hranice (pouze příhraničí) - Slovensko, Rakousko, Německo, Polsko.

Pravidelná pracovní doba: 7 - 15.30 hod. (výjimečně déle)

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: ELRON ELEKTRO s.r.o.
  • Termin: 16.10.2020
  • Místo: Středočeský kraj, Kladno
  • Plat: od 22000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 16.12.2020