EKONOM-KA - VEDOUCÍ EKONOMICKÉHO ÚSEKU

Charita Opava Moravskoslezský kraj, Opava
Plný úvazek

30000 Kč

Detail pracovní pozice

KO: Pospěchová Eva, tel.: 553 612 780.
Požadavky: VŠ nebo SŠ, nutná odborná způsobilost v daňové a účetní problematice, zkušenosti s ekonomickými a finančními rozbory, zkušenost s vedením lidí, dobrá znalost práce s PC, znalost MS Office, zkušenosti s účetním SW VEMA výhodou, samostatnost, odpovědnost, trestní bezúhonnost, týmová spolupráce, výborné komunikační schopnosti, řidičský průkaz skupiny B výhodou.
Popis pozice: zodpovídá za komplexní ekonomickou činnost v celé organizaci, kontroluje hospodaření. Jedná s úřady a ostatními organizacemi. Zpracovává a sestavuje roční účetní uzávěrku, příslušná daňová přiznání, podklady pro audit organizace, podklady pro výroční zprávu. Kontroluje zaúčtování prvotních daňových dokladů a reviduje uzavírané smlouvy. Vypracovává plány hospodaření, provádí statistické a rozborové činnosti, na základě kterých předkládá vedení organizace ekonomické návrhy k řízení organizace. Metodicky vede účetní Charity Opava, zajišťuje organizační a informační servis pro ostatní pracovníky organizace.

Přihlášky spolu s životopisem a motivačním dopisem posílejte na adresu Charita Opava, Přemyslovců 26, p. Pospěchová, 747 07 Opava-Jaktař nebo na e-mail: personalni@charitaopava.cz do 15.10.2020. Předpokládaný nástup: 1.11. 2020.
K Vašim zaslaným dokumentům prosím přiložte níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi osobními údaji: "Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat v zaslaném životopise a motivačním dopise organizaci Charita Opava, Přemyslovců 13/26, 747 07 Opava-Jaktař dávám souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi po dobu 1 roku".

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Charita Opava
  • Termin: 1.10.2020
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Opava
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 27.10.2020