Obchodní manažer reklamní předměty a marketing

Scenario s.r.o. Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
Plný úvazekZkrácený úvazek

15000 — 40000 Kč

Pracoviště: Pohraniční 1435/86, Moravská Ostrava, 703 00 Ostrava 3
1. kontakt e-mailem. V případě zájmu zašlete životopis na uvedený e-mail.

Náplň práce:
- komunikace se stávajícími i novými zákazníky za účelem prezentace firmy a jejího produktového portfolia,
- péče o stávající zákazníky a získání obchodních příležitostí,
- komunikace s firemními zákazníky a státní správou

Požadavky: znalost práce na PC, komunikativnost

Výhodou: zkušenosti podobnou prací, znalost reklamních předmětů a marketingu, SŠ vzdělání s maturitou

Osobní vlastnosti: aktivní přístup k práci, zodpovědnost, pečlivost, ochota učit se

Zaměstnanecké výhody: telefon a notebook k osobnímu využití

Nástup možný ihned.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Scenario s.r.o.
  • Termin: 21.10.2020
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
  • Plat: od 15000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 18.12.2020