VEDOUCÍ VÝROBNÍ LINKY

MB TOOL s.r.o. Olomoucký kraj, Prostějov
Plný úvazek

35000 Kč

Nástup možný ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě, kontaktní osoba Hana Fidlerová, tel. 731 440 017 (volat mezi 6:00-14:00), email: hana.fidlerova@mbtool.cz. Pracovní doba: 6:00-14:30. Pracoviště: provozovna Olomoucká č.p. 3897/116, Prostějov
Náplň práce:
- Řízení a plánování výroby
- Zajištění denní výrobní operativy - kontrola odvádění výrobních operací
- Zpracovávání podkladů pro objednávku materiálu
- Kontrola dodržovaní stanovených pracovních postupů a technologických procesů, sledování jejich dodržování členy směny
- Vedení svěřeného týmu, přímé řízení mistrů, nepřímé řízení dělníků a operátorů
- Administrativa, reporting, vedení přímých podřízených
- zajištění dodržování zásad BOZP a PO
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- Praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici podmínkou
- Zkušenosti s vedením lidí
- Schopnost organizovat tým a plánovat práci
- Zodpovědnost, důslednost, flexibilita, komunikační a koordinační schopnosti
- Znalost práce s PC (MS Office)
- Řidičský průkaz sk. B.
Nabízíme:
- Stabilní zázemí prosperující firmy
- Různorodá práce v atraktivním oboru automotive
- Zajímavé finanční ohodnocení dohodou dle znalostí a zkušeností
- Příjemné moderní pracovní prostředí
- Možnost dalšího profesního růstu

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: MB TOOL s.r.o.
  • Termin: 1.11.2020
  • Místo: Olomoucký kraj, Prostějov
  • Plat: od 35000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 17.12.2020