OSTRAHA PRODEJNY LIDL

BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. Olomoucký kraj, Prostějov
Plný úvazekDohoda o provedení práce

18000 Kč

Vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nástup možný ihned. Osobní kontakt pouze po telefonické domluvě, paní Bilíková, tel. 737 087 145 (volat Po-Pá 9:00-16:00 hod), e-mail: nabor.centrum@bohemiamarten.cz. Pracovní doba: 12.hodinové směny, dlouhý/krátký týden. Pracoviště: LIDL - Újezd 2169/19, Prostějov.
Požadujeme: praxe výhodou, dobrou pracovní morálku, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, příjemné vystupování.
Náplň práce: pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchající trestnou činnost.
Nabízíme: zajištění certifikátu strážného, možnost záloh na mzdu, možnost práce i na DPP, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o.
  • Termin: 1.11.2020
  • Místo: Olomoucký kraj, Prostějov
  • Plat: od 18000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 14.12.2020