sanitář/ka

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem Plzeňský kraj, Plzeň-město
Plný úvazek

22500 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
Výroba biologických indikátorů pro kontrolu účinnosti sterilizace
Práce v laboratoři se sterilizační technikou a informačním systémem
Administrativní práce
Komunikace se zákazníky

Požadujeme:
Kvalifikační kurz v oboru sanitář výhodou
Uživatelskou znalost práce na PC
Zdravotní způsobilost
Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost

Nabízíme:
Práci na plný či zkrácený úvazek
Smlouvu na dobu určitou s možným následným prodloužením
Platová ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace
Možnost profesního růstu
5 týdnů dovolené + 2 dny sick days
Stravenky

Kontakt:
Nabídky obsahující profesní životopis a kopii dokladů o dosaženém vzdělání zasílejte na adresu či email:
Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
OPP CIM Laboratoř biologických indikátorů
Ing. Pelešková Zdeňka
17.listopadu 1, 301 00 Plzeň
e-mail: zdenka.peleskova@zuusti.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
  • Termin: 1.11.2020
  • Místo: Plzeňský kraj, Plzeň-město
  • Plat: od 22500 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.1.2021