Ostraha prodejny Kaufland

BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. Moravskoslezský kraj, Bruntál
Plný úvazekDohoda o provedení práce

19000 — 22000 Kč

Detail pracovní pozice

místo výkonu práce : Kaufland - Opavská 1132/14, Krnov
Náplň práce: pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku,dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policii při zadržení osob páchající trestnou činnost.
Požadujeme: dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost,věk od 18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe výhodou,zkušenosti s kamerovým systémem. Certifikát strážného zajistíme. Možnost práce i na DPP. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou na půl roku nebo na jeden rok s možností prodloužení pracovního poměru. Nabízíme:
práci v silné a stabilní společnosti, odpovídající platové ohodnocení, možnost záloh na mzdu, nástup možný ihned. Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pobočku.
Kontakt tel. 721 954 166 Po-Pá od 8.00-17.00 hod., na mail:nabor.centrum@bohemiamarten.cz
Z : 8.10.2020

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o.
  • Termin: 1.11.2020
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Bruntál
  • Plat: od 19000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 11.12.2020