OSTRAHA PRODEJNY LIDL

Bohemia Marten Plus s.r.o. Moravskoslezský kraj, Opava
Zkrácený úvazek

12100 Kč

*KO: Lihotská Alena. NECHODIT NA POBOČKU! Kontaktovat emailem: nabor.ostrava@bohemiaplus.cz nebo tel.: 606 333 112 v pracovní dny od 8:00 do15:00 hod.
Vzdělání nerozhoduje, turnusové služby, mzda 12 100 Kč, zkrácený úvazek 30 hod. týdně nebo dle dohody.
Požadujeme: věk nad 18 let, praxe výhodou, není však podmínkou, certifikát strážného (možnost zprostředkovat).
Náplň práce: pochůzková činnost v rámci svěřeného objektu, spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost.
Nabízíme: práci v silné a stabilní společnosti, odpovídající platové hodnocení + odměny za záchyty, možnost zálohy na mzdu.
Vyhrazeno pro OZP (12-ti hodinové směny).
Pracoviště: LIDL, Budišovská 1010, Vítkov.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Bohemia Marten Plus s.r.o.
  • Termin: 1.11.2020
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Opava
  • Plat: od 12100 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 9.12.2020