VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA PRACUJÍCÍ BEZ ODBORNÉHO DOHLEDU

NADĚJE Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
Plný úvazekZkrácený úvazek

25800 — 32000 Kč

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: náměstí Naděje č.p. 731, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o práci v domově pro seniory Naděje ve Vysokém Mýtě, pracovní zařazení je zdravotní sestra
PRACOVNÍ DOBA:
- 12ti hodinové směny, denní, noční
- možnost zkráceného úvazku (např. 0,5 - 0,7)
- zástup za MD, pravděpodobně s výhledem na neurčito
MZDA: uvedena za plný pracovní úvazek
POŽADUJEME:
- kvalifikaci k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu
- průkaz pracovníka v potravinářství
- čistý výpis z rejstříku trestů
- schopnost týmové spolupráce
NABÍZÍME:
- příspěvek na stravování
- 5 týdnů dovolené
KONTAKT: životopis je možné zaslat e-mailem, příp. telefonický kontakt (Po - Pá, 8.00 - 17.30) nebo osobní návštěva (náměstí Naděje č.p. 731, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto)

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: NADĚJE
  • Termin: 1.11.2020
  • Místo: Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
  • Plat: od 25800 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 9.12.2020