Vrátní

OKO 69, s.r.o. Hlavní město Praha, Hlavní město Praha
Zkrácený úvazekDohoda o provedení práce

102.8 Kč

Detail pracovní pozice

pracovní místo je vyhrazeno pouze pro OZP.
Místo výkonu práce: U Prioru č.p. 884/4, 161 00 Praha 614 Kontakt: Marcela Soumarová, tel.: 477 070 025, e-mail: marcela.soumarova@oko69.cz (do 14 dní zpětný kontakt) prosíme kontakt ve dnech Po až Pá od 8:00 - 14:00.

Pracovní náplň: - Ostraha objektů - Kontrola pohybu osob a vozidel - Pochůzková činnost - Zápisy do evidenčních knih - Směnný provoz - Pouze pro OZP (práce i pro DPP pro zdravé osoby)

Nabízíme: - Zázemí stabilní společnosti rozšířené po celé ČR - Nabízíme náborový příspěvek 10.000,-Kč (5.000,-Kč po odpracování zkušební doby a 5.000,-Kč po odpracování půl roku). Zajímavé mzdové ohodnocení - Možnost získání certifikátu Strážný 68-008-E - Možnost smlouvy na pracovní poměr - Možnost sjednání kratšího pracovního úvazku Požadujeme výpis z rejstříku trestů.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: OKO 69, s.r.o.
  • Termin: 1.11.2020
  • Místo: Hlavní město Praha, Hlavní město Praha
  • Plat: od 102.8 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 9.12.2020