Uklízeč/ka

FORCORP GROUP spol. s r.o. Olomoucký kraj, Přerov
Zkrácený úvazek

87.3 Kč

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.; Nástup možný IHNED. Pracovní doba 06:00 - 10:00hod.

Náplň práce:
Provádění běžného úklidu - zametání a vytírání podlah, utírání prachu, větrání místností, čištění nábytku a zařízení, vynášení odpadků, provádění desinfekce, čištění koberců elektrickým vysavačem, běžný úklid a čištění sociálního zařízení (WC) a kuchyňských koutků.

Nabízíme:
Příspěvek na dopravu.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: prace@forcorp.cz;
- telefonicky (v pracovní dny 08,00 - 14,00hod.) na čísle 723 612 506 - paní Renáta Marková
Pozn.: Na adresu pracoviště nechodit, kontakní osoba má sídlo na jiné adrese společnosti

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: FORCORP GROUP spol. s r.o.
  • Termin: 7.10.2020
  • Místo: Olomoucký kraj, Přerov
  • Plat: od 87.3 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 9.12.2020