Pracovník/ce pro fundraising a PR - pobočka Vsetín a Rožnov p. R.

NADĚJE Zlínský kraj, Vsetín
Plný úvazek

25000 — 30000 Kč

Detail pracovní pozice

Možnost prodloužení pracovního poměru.
Požadujeme: Vzdělání minimálně SŠ s maturitou, nejlépe VŠ vzdělání; vysokou míru kreativity; soulad s posláním NADĚJE; vynikající komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu, příjemné vystupování, dobrou organizaci práce; velmi dobrou uživatelskou znalost práce s PC; ŘP sk. B - aktivní řidič; trestní bezúhonnost; praxi v oboru a znalost prostředí sociálních služeb výhodou.
Náplň práce: Péče o stávající firemní a individuální dárce, vyhledávání nových zdrojů, spolupráce a komunikace s partnery, realizace veřejných sbírek, benefičních akcí, PR akcí, spolupráce na strategickém řízení.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 2x ročně odměny, příspěvek na stravování, možnost dalšího vzdělávání, práce v rámci home office, pružnou pracovní dobu, služební tel. a NTB.
Přihláška do výběrového řízení se zasílá do 9. 10. 2020 na e-mail jitka.nemcova@nadeje.cz a musí obsahovat:
1. Strukturovaný životopis prokazující naplnění kvalifikačních požadavků;
2. Motivační dopis v rozsahu 1 strana A4.
Dokumenty v elektronické podobě uložit takto: příjmení CV, příjmení MD. Do předmětu mailu zadat: VŘ FR a PR. Vybraní zájemci budou pozváni k pohovoru.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: NADĚJE
  • Termin: 1.1.2021
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 2.12.2020