Pracovník v sociálních službách - denní stacionář

NADĚJE Zlínský kraj, Vsetín
Plný úvazekDohoda o provedení práceDohoda o pracovní činnosti

20000 — 23000 Kč

Detail pracovní pozice

Možnost prodloužení pracovního poměru.
Mzda v případě práce na dohodu od 125 Kč/hod.
Požadujeme: Vzdělání min. SŠ (výuční list, maturita), odpovídající vzdělání dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb. (možno doplnit po nástupu rekvalifikací); zkušenost práce s lidmi se zdravotním hendikepem (výhodou); soulad s posláním NADĚJE, respektující přístup k lidem, orientace na podporu a integraci; dobré komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu, příjemné vystupování, dobrou organizaci práce; uživatelskou dovednost na PC; zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství; ŘP sk. B - aktivní řidič (výhodou); trestní bezúhonnost; zdravotní způsobilost.
Informace k náplni práce: Pomáháme dospělým lidem s chováním náročným na péči ve spojení s autismem, mentálním nebo kombinovaným postižením v oblastech: zvládání péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně, soběstačnosti, podpora při vytváření základních sociálních a společenských kontaktů, výchovné, vzdělávací a aktivizační činnosti, pomoc při uplatňování práv a oprávněných zájmů.
Zaměstnanecké výhody: 6 týdnů dovolené, 2x ročně odměny, příspěvek na stravování, intenzivní další vzdělávání a supervize.
Uchazeči zašlou strukturovaný životopis a motivační dopis (v rozsahu 1 A4) e-mailem na: jitka.nemcova@nadeje.cz, elektronicky uložit jako příjmení uchazeče CV, příjmení uchazeče MD. Do předmětu mailu zadat: "VŘ PSS RpR".
V dalším kole budou vybraní uchazeči pozváni k pohovoru 19. 10. nebo 20. 10., dále někteří kandidáti absolvují jednodenní náhled do služby.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Kontakt na zaměstnavatele se zobrazí pouze přihlašeným užívatelům

Pokud chcete zobrazit informace o kontaktech tohoto inzerátu, zaregistrujte se, nebo se přihlašte.

Mám zájem o pozici

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: NADĚJE
  • Termin: 1.1.2021
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 20000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 2.12.2020

Najdi práci ještě dnes!

Jednoduchou registrací zdarma získej možnost kontaktovat zaměstnavatele.