Přípravář / přípravářka masa

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. Královéhradecký kraj, Rychnov nad Kněžnou
Plný úvazekDohoda o provedení práce

22500 Kč

Kontakt telefonicky, e-mailem na adresu prace@novak-mu.cz nebo osobně na pracovišti po domluvě.
Místo výkonu práce na prodejně Novák Maso-Uzeniny v objektu Penny Marketu.
Požadujeme:
- kladný vztah k masu
Náplň práce:
- zpracovávání bouraného masa a jeho doplňování do pultu
- práce s mletým masem a výroba polotovarů
- příprava polotovarů do teplého pultu, nakládání vepřového masa, kořenění kuřat atd.
- porcování kuřat (zaučíme), úklid a sanitace pracoviště
- prodej a obsluha zákazníků na prodejně.
Nabízíme:
- práce na jednu směnu (pouze ranní)
- možnost zaměstnání i na DPP
- zaškolení na prodejně
- práci ve stabilní společnosti
- odměny za práci o víkendech a svátcích, odměna za odpracované roky
- slevové poukázky na nákup zboží, odměna za výročí narozenin
- stravenky, lázně, příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na aktivity - program Multisport.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • Termin: 1.10.2020
  • Místo: Královéhradecký kraj, Rychnov nad Kněžnou
  • Plat: od 22500 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.11.2020