PŘÍPRAVÁŘ / PŘÍPRAVÁŘKA MASA

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. Liberecký kraj, Semily
Plný úvazekDohoda o provedení práce

22500 Kč

Máte rádi maso a umíte vzít za práci? Přidejte se do našeho týmu NOVÁK MASO - UZENINY s.r.o. na pozici Přípravář/ka masa. Aktuálně sháníme posily do prodejny v Turnově (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu)
Hledáme šikovné lidi, které bude jejich práce bavit.

Nabízíme:
Práci ve stabilní české společnosti
Na prodejně bez řezníka - ranní směny
Odměnu za práci o víkendech a svátcí
Odměnu za odpracované roky
Slevové poukázky na nákup zboží
Stravenky
Lázně
Příspěvek na penzijní připojištění
Příspěvek na aktivity - program Multisport
Odpovídající finanční ohodnocení

Náplň práce:
Zpracovat bourané maso, kterým doplníš pult
Práce s mletým masem a výroba polotovarů - vše podle našich receptur
Připravit polotovary do teplého pultu (ochucení a zamíchání mletého masa na karbanátky, sekanou.., naložit vepřové maso na výpečky, nakořenit kuřata atp.)
Porcování kuřat - zaučíme
Úklid a sanitace pracoviště
Po této přípravě následuje prodej a obsluha zákazníků na prodejně.

Co od tebe očekáváme?
Pozice je vhodná pro šikovné kuchaře/ky nebo kohokoliv s kladným vztahem k masu.
Hledáme zručného a pečlivého kolegu/gyni zapáleného do práce s masem a jeho úpravy
Rádi tě vše naučíme na prodejně

Výhody:
Zajímavé finanční ohodnocení
Multisport kartu
Stravenky
Odměnu za práci o víkendech a svátcích
Zvyšování mzdy na základě odpracovaných roků
Odměna za výročí narozenin
Lázně
Zaškolení na prodejně

kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • Termin: 25.9.2020
  • Místo: Liberecký kraj, Semily
  • Plat: od 22500 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 2.12.2020