Řezník / Řeznice

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. Jihomoravský kraj, Brno-venkov
Plný úvazek

30000 Kč

První kontakt: e-mailem, telefonicky (8:00-18:00)nebo osobně (Krumlovská 352/7, 664 91 Ivančice)

Máte rádi maso a umíte vzít za práci? Přidejte se do našeho týmu NOVÁK MASO - UZENINY s.r.o. na pozici Řezník/řeznice. Aktuálně sháníme posily do prodejny v Ivančicích (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu)
Hledáme šikovné lidi, které bude jejich práce bavit.

Pracovní doba: PO - PÁ, ranní směna od 6:00 - 14:00 hodin, a 1x za 14 dní ranní směna v sobotu.

Náplň práce:
" Bourání, opracování, porcování a příprava masa do pultu
" Výroba polotovarů dle platných receptur společnosti
" Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
" Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
" Kontrola kvality, čerstvosti zboží
" Dodržování hygienických zásad
" Dodržování pravidel HACCP
" Komunikace a obsluha zákazníků
" Obsluha pokladny

Požadavky na kvalifikaci:
" Odborné vyučení bez maturity v oboru řezník-uzenář
" Nebo praxi s bouráním a opracováním masa
" Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
" Zodpovědný přístup k práci
" Samostatnost, zručnost a pečlivost
" Zdravotní průkaz
" Práci ve stabilní české společnosti
" Zajímavé finanční ohodnocení
" Multisport kartu
" Stravenky
" Příspěvek na penzijní připojištění
" Odměnu za práci o víkendech a svátcích
" Zvyšování mzdy na základě odpracovaných roků
" Odměna za výročí narozenin
" Slevové poukázky na nákup zboží
" Lázně
" Možnost práce i na zkrácený úvazek nebo DPP
" Zaškolení na prodejně

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • Termin: 5.10.2020
  • Místo: Jihomoravský kraj, Brno-venkov
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.11.2020