Bezpečnostní technik BOZP a PO

Recycling - kovové odpady a.s. Pardubický kraj, Chrudim
Plný úvazek

25000 — 35000 Kč

Místo výkonu práce: Recycling - kovové odpady a.s.-provozovny společnosti
Hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici bezpečnostního technika BOZP a PO.
Popis pozice: zajišťování činností v oblasti BOZP a PO, nastavení systému a kontrola dodržování legislativních požadavků na pracovní prostředí, provádění preventivních kontrol, školení, šetření pracovních úrazů. Jednání a součinnost s kontrolními a dozorovými orgány na úseku BOZP a PO. Vyhledávání a hodnocení rizik a zpracovávání příslušných interních norem z oblasti BOZP a PO. Navrhování a kontrola opatření vedoucích ke zvýšení bezpečnosti práce a ochrany zdraví zaměstnanců.
Požadujeme: VŠ/SŠ technického zaměření nebo bezpečnostní inženýrství, znalost a orientace v legislativě, normách a hygienických požadavcích v oblasti pracovního prostředí a BOZP, PO. Schopnost komunikace s lidmi, zájem se dále vzdělávat a profesně růst, aktivní přístup k řešení problémů, samostatnost. ŘP sk. B, uživatelská znalost PC. Odborná způsobilost dle zák. 309/2006 Sb. výhodou. Schopnost orientace v technické dokumentaci a znalost problematiky systémového hodnocení rizik výhodou.
Pracovní smlouva na 6 měsíců s možností prodloužení na další období, jedná se o dlouhodobé zaměstnání.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedené e-mailové adrese.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Recycling - kovové odpady a.s.
  • Termin: 15.9.2020
  • Místo: Pardubický kraj, Chrudim
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 22.11.2020