Manipulant/ka

NSE Solutions, s.r.o. ,
Plný úvazek

21000 — 27000 Kč

Detail pracovní pozice

Do výrobní společnosti přijmeme nové kolegy.
Náplň práce:
Vaší hlavní náplní bude manipulace s produkty a výrobky. Pozice je vhodná pro ženy.
Nabízíme:
Práci ve dvousměnném provozu.
Motivační program odměňování, příspěvek na stravné.
Stabilní a dlouhodobou práci.
V případě zájmu se budeme těšit na Vaše zavolání na telefonní číslo +420 778 094 700 nebo nám zašlete svůj životopis na adresu j.lemka@nsesolutions.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: NSE Solutions, s.r.o.
  • Termin: 15.9.2020
  • Místo: ,
  • Plat: od 21000 Kč
  • Počet volných míst: 5
  • Datum ukončení: 19.11.2020