prodavač - řezník

Kostelecké uzeniny a.s. Jihočeský kraj, Tábor
Plný úvazek

15400 — 20000 Kč

Obsluha zákazníků, příprava masa a uzenin do pultu, nutný věk nad 18 let.
SOU, znalost masa a jeho úpravy, vyučení v oboru výhodou, praxe v prodeji potravin výhodou
Prac.náplň: prodej masa a masných výrobků, příprava suroviny do pultu
Nabízíme zázemí stabilní firmy, dobré finanční ohodnocení, bonusy: mimořádné odměny, 25 dnů dovolené, závodní stravování, svačiny zdarma, zaměstnanecké balíčky, příspěvky na penzijní připojištění, systém kafeterie - peníze na volný čas a zdraví zaměstnanců ve výši 6 000 Kč, příspěvek na dopravu nad 40 km z místa bydliště
Kontakt: telefonicky (Po-Pá 8-14 hod.), emailem, osobně (Po-Pá 8-14 hod.)

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Kostelecké uzeniny a.s.
  • Termin: 15.9.2020
  • Místo: Jihočeský kraj, Tábor
  • Plat: od 15400 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 7.12.2020