Pracovník backoffice/účetní junior

Jesle a mateřská škola Mrňousek, spolek Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
Plný úvazek

30000 — 34000 Kč

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání motivačního dopisu a strukturovaného životopisu na email: info@mujmrnousek.cz, do předmetu uveďte: BACKOFFICE. Pokud zájemce nezašle životopis a motivační dopis, nebude zařazen do výberového rízení.

POŽADAVKY:
- SŠ, VŠ vzdělání – ekonomického směru
- základy účetnictví a personální agendy
- min. roční praxe v účetnictví, personalistice nebo administrativě
- výborná úroveň práce na PC (Word, Excel), s Internetem
- řidičský průkaz skupiny B a praxe v řízení
- požadujeme pečlivost, spolehlivost a samostatnost, odolnost vuči stresu, časovou flexibilitu

NÁPLŇ PRÁCE:
- pracovní doba pondělí až pátek od 8,00 do 16,30 hod.
- příprava účetních dokladů pro externí účetní firmu, vedení pokladny
- personalistika a agenda s ní spojená (smlouvy, příprava podkladu pro mzdy, BOZP …)
- organizace školení pro zaměstnance
- back office administrativní agenda
- správa a inventarizace firemního majetku a technicko-administrativní správa a vedení
dokumentace k budovám
- komunikace s pobočkami, zaměstnanci
- zajištování dalších úkolu dle pokynu vedoucího.

NABÍZÍME:
- zajímavou, rozmanitou a samostatnou práci na HPP – plný úvazek
- 25 dnů dovolené
- služební mobil a NB znacky Apple
- zaměstnavatelem dotované stravování

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Jesle a mateřská škola Mrňousek, spolek
  • Termin: 1.4.2024
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 28.5.2024