Montér, Montér na externích montážích

Šmeral Brno a.s. Jihomoravský kraj, Brno-město
Plný úvazek

200 Kč

Detail pracovní pozice

První kontakt telefonicky nebo e-mailem

Požadujeme:
o důslednost a technickou zdatnost
o znalost technické dokumentace a její čtení
o praxi v kusové a strojírenské výrobě
o v případě zájmu o externí montáže, po zaučení ochotu cestovat po celém světě
Náplň práce:
o kompletace celků, regulování, broušení, lícování, škrábání
o spolupráce a komunikace v kolektivu
o výjezdy v týmu po celé ČR a v zahraničí
Vazačský průkaz, Jeřábnický průkaz, Práce ve výškách
Cizí jazyk výhodou

Zaměstnanecké výhody:
týden dovolené nad rámec ZP, závodní stravování a stravenky formou čipu k automatům nebo využití v kantýně, pitný režim celoročně, příspěvky na rekreaci dětí, odměna za pracovní výročí, životní jubileum, odchod do důchodu, možnost vzdělávání a profesního růstu, závodní lékařská péče, bezplatné očkování proti chřipce, parkování v areálu

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Šmeral Brno a.s.
  • Termin: 1.4.2024
  • Místo: Jihomoravský kraj, Brno-město
  • Plat: od 200 Kč
  • Počet volných míst: 5
  • Datum ukončení: 26.5.2024