elektrikář/elektrikářka

Flexfill s.r.o. Ústecký kraj, Litoměřice
Plný úvazek

35000 — 50000 Kč

Hledáme zkušeného a talentovaného elektrikáře/ku, který/á se připojí k našemu týmu v Oddělení Výzkumu a Vývoje. Pokud máte vášeň pro inovace, technický pokrok,touhu pracovat na projektech s dlouhodobým dopadem a mluvíte anglicky, pak byste se mohli stát klíčovým členem našeho týmu.
Pozice: Elektrikář/ka pro Oddělení Výzkumu a Vývoje
Popis pozice:
" Zapojování elektrických částí strojů a zařízení
" Tvorba výkresů schémat zapojení
" Měření a testování dílů
" Podpora odstraňování problémů ve výrobě
Požadavky:
" Běžné PC znalosti (Excel)
" ·Znalosti práce s CAD Solidworks electrical nebo obdobné (není nutností)
" Komunikativní znalost angličtiny
" ·Zkušenosti s tvorbou elektrických a elektronických obvodů
" Vyhláška 194/2022 Sb. §6 až 8 (50/78 Sb. §6 až §9)
" Technické myšlení, manuální zručnost
" Komunikační dovednosti
" Ochota učit se
Co nabízíme:
" Možnost aktivně se podílet na inovativních projektech v naší výrobní společnosti.
" Příležitost k profesnímu růstu a rozvoji.
" Motivující pracovní prostředí a podpora týmové spolupráce.
" Konkurenceschopné platové ohodnocení a další benefity.
Pokud jste technicky zdatný/á jedinec, který/á hledá výzvu v dynamickém prostředí výrobního podniku a mluvíte anglicky , pošlete nám svůj životopis.

Zaměstnanecké výhody : dovolená navíc, životní pojištění, stravenky, penzijní připojištění, sport

Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Flexfill s.r.o.
  • Termin: 1.4.2024
  • Místo: Ústecký kraj, Litoměřice
  • Plat: od 35000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.4.2024