probační úředník/úřednice PMS Litoměřice

Probační a mediační služba Ústecký kraj,
Plný úvazek

25280 — 27250 Kč

Požadujeme ukončené vysokoškolské magisterské studium humanitního směru
vysoké pracovní nasazení
flexibilitu
ochotu vzdělávat se
bezúhonnost
způsobilost k právním úkonům
znalost práce na PC - uživatelská úroveň (Word, Excel, Internet)
řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
zkušenosti se sociální prací výhodou
komunikační dovednosti
orientace v sociální a trestně - právní oblasti výhodou
spolehlivost, důslednost
Nabízíme
platová třída 11., po zapracování (zpravidla o zkušební době), 12.platová třída (úředník), po osvědčení osobní hodnocení, rizikový příplatek, pružná pracovní doba, odborné vzdělávání, příspěvek na stravování formou stravenek, přátelské a podporující pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, 1 den studijního volna, příspěvek na penzijní připojištění.
Náplň práce
Vysoce odborná práce ve smyslu zákona č. 257/2000 Sb., o Probační a mediační službě, komunikace s OČTŘ, spolupráce se státním a neziskovým sektorem.

Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, 5 dní sick days, 1 den studijního volna,
pružná pracovní doba, odborné vzdělávání, přátelské a podporující pracovní prostředí, zázemí stabilní organizace, stravenky.

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail: avozabova@pms.justice.cz, nebo na adresu: Probační a mediační služba, Na Valech 525/12, 412 01 Litoměřice, k rukám Mgr. Anny Vozábové. Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ magisterské

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Probační a mediační služba
  • Termin: 8.4.2024
  • Místo: Ústecký kraj,
  • Plat: od 25280 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 27.5.2024