pracovník/ce produktového oddělení

SMERO, spol. s r.o. Jihomoravský kraj, Hodonín
Plný úvazek

22000 — 27000 Kč

Pro naši pobočku v Hodoníně přijmeme zodpovědného člověka na pozici pracovníka produktového oddělení. Jedná se o administrativní práci v kanceláři.
Nástup je možný ihned. Práce je pro osoby se zdravotním znevýhodněním nebo omezením OZZ/OZP.
Nabízíme plný úvazek 8 hod., možnost i zkráceného úvazku na 6 hod. denně.
Co budete dělat:
o Zpracovávat nabídky na reklamní předměty a kancelářský nábytek.
o Komunikovat s dodavateli, zákazníky a obchodníky.
o Potřebnou administrativu s tím spojenou.
Co nabízíme za dobře odvedenou práci:
o SMERO je stabilní a úspěšná společnost, takže nabízíme především dlouhodobou spolupráci na pracovní smlouvu.
o Mzdu dostanete vždy včas.
o 5 týdnů dovolené.
o Stravenkový paušál cca 2 450 Kč měsíčně (116kč / pracovní den).
o Příspěvek na pratelné 500 Kč měsíčně.
o Kartu do obchodního řetězce.
o Volné víkendy a svátky.
o Samozřejmostí jsou zaměstnanecké slevy na zboží.
Jaký je náš pracovník:
o Je stejně spolehlivá/ý a zodpovědná/ý jako ostatní SMERáci.
o Umí komunikovat se zákazníky.
o Pečlivá/ý, zodpovědná/ý a ochotná/ý.
o Ovládá práci na PC + MS Office.
o Vůbec nevadí, když je OZP nebo OZZ.
Životopis zašlete kontaktní osobě na e-mail prokesova.l@smero.cz Lenka Prokešová

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: SMERO, spol. s r.o.
  • Termin: 1.5.2024
  • Místo: Jihomoravský kraj, Hodonín
  • Plat: od 22000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 24.8.2024