Zástupce vedoucí oční optiky

DR. OPTIK CZ s.r.o. Středočeský kraj, Mělník
Plný úvazek

24000 Kč

Pokud Vás nabídka zaujala, těšíme se na Váš životopis a případné setkání na pohovoru.
Kontakt: pesonalni@s-fg.cz

Profesionální rodinná optika Doctor Optic přijme nového kolegu/ kolegyni na pozici ZÁSTUPNÁ VEDOUCÍ OČNÍ OPTIKY.

KDO JSME?
V současné době disponujeme s více jak 70 provozovnami v ČR. Jsme stabilním zaměstnavatelem na českém optickém trhu a aktuálně jedinou společností v této velikosti, která je vlastněna plnohodnotně českými vlastníky.
Zakládáme si na rozvoji a vzdělávání pracovníků. Zároveň nám záleží na skvělém zákaznickém zážitku, profesionálním servisu a na příjemné pracovní atmosféře našich kolegů.

CO JE OČEKÁVANÁ NÁPLŇ PRÁCE?
- zastupování a výpomoc na pobočkách Doctor Optik
- poradenství dle potřeb zákazníka
- administrativa spojená s denním provozem optiky
- pracovní doba po- pá 08:00- 17:00

RÁDI PŘIVÍTÁME KOLEGU S:
- příjemným a profesionálním jednáním
- nadšením pro osobní rozvoj a vzdělávání
- se smyslem pro zodpovědnost a spolehlivost
- s řidičským průkazem skup. B
Nabízíme:
- jednosměnný provoz v čistém a hezkém prostředí
- seberealizace v oblasti rozvoje provozovny
- finanční odměny za ekonomický růst prodejny
- služební vůz
- zaměstnanecké slevy na nákup optických pomůcek

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: DR. OPTIK CZ s.r.o.
  • Termin: 25.3.2024
  • Místo: Středočeský kraj, Mělník
  • Plat: od 24000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.6.2024