Referent majetkové správy

Centrum psychologické pomoci, příspěvková organizace Moravskoslezský kraj, Karviná
Plný úvazek

23390 — 34370 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
Zadávání veřejných zakázek malého rozsahu, administrace revizí objektů a zařízení, větších oprav a rekonstrukcí nemovitostí. Zajišťování majetkové agendy včetně inventarizací, správa enviromentálního hospodářství, organizace periodických školení řidičů referentů, vedení agendy BOZP a PO v součinnosti s technikem. Pracovní poměr je zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou, možnost práce i na zkrácený pracovní úvazek.

Požadujeme: Minimálně úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučení), nejlépe ekonomického zaměření, příp. podobného oboru. Praxe vítána.
Dále požadujeme: trestní bezúhonnost, osobnostní zralost, odpovědnost, komunikační dovednosti, flexibilitu, předpoklady pro týmovou práci, řidičský průkaz sk. B, samostatnost, ochotu vzdělávat se, znalost práce s PC.

Nabízíme: Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 příl. č.1, platová tř.10, přesná výše platu dle započitatelné praxe.

Motivační dopis, strukturovaný životopis a výpis z rejstříku trestů zasílejte do 14. 4. 2024 na e-mailovou adresu: miksankova@cepp.cz. S případnými dotazy se obracejte na tel: 777 499 643.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

  • Zaměstnavatel: Centrum psychologické pomoci, příspěvková organizace
  • Termin: 1.5.2024
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Karviná
  • Plat: od 23390 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 14.4.2024