RECEPČNÍ NA KOLEJÍCH

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích Jihočeský kraj, České Budějovice
Plný úvazek

21300 Kč

Detail pracovní pozice

Pracovní náplň:
- Poskytování služeb recepce v nepřetržitém provozu (denní/noční směny),
- zajištění služeb studentům,
- zajištění veškerých kroků souvisejících s příjezdem a odjezdem studentů a hotelových hostů,
- péče o studenty a hosty, včetně osobního jednání a řešení jejich požadavků,
- práce s ubytovacím programem,
- vybírání poplatků za ubytování studentů a hostů JU,
- hmotná zodpovědnost, dílčí administrativní práce.
Požadujeme:
- Vzdělání ÚSO (vyučen),
- základní znalost práce na PC,
- aktivní přístup, komunikativnost, samostatnost, časovou flexibilitu, pracovní odpovědnost,
- schopnost pracovat v týmu.
Nabízíme:
- Zajímavou práci v přátelském kolektivu, mzdu v souladu se Mzdovým předpisem JU,
- zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání,
- zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování nebo stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu apod.
Nástup: červenec 2024 nebo po dohodě; Pracovní úvazek: plný
Pracovní poměr: doba určitá 1 rok s tříměsíční zkušební dobou, s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Mzda: 21 300 Kč/měsíc; + výkonnostní prémie, po zapracování navýšení mzdy
Strukturovaný profesní životopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání s označením „recepční na kolejích JU“ zašlete na Útvar personální Andrea Čechová e-mail: cechoa01@jcu.cz do 14. 4. 2024.
Uchazeči, kteří budou vybráni k osobnímu pohovoru, budou písemně informováni.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

  • Zaměstnavatel: Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Termin: 1.7.2024
  • Místo: Jihočeský kraj, České Budějovice
  • Plat: od 21300 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 14.4.2024