švadlena /krejčí

EPOS DUO s.r.o. Zlínský kraj, Zlín
Plný úvazekDohoda o provedení práceDohoda o pracovní činnosti

24000 Kč

Detail pracovní pozice

**Požadavky:**
- SŠ, vyučení v oboru není podmínkou, ale výhodou
- Zkušenosti se šitím jsou nezbytné
- Chuť pracovat, pečlivost, zodpovědnost, zručnost
- Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením

**Nabízíme:**
- Práci na HPP s možností zkráceného úvazku, případně Dohody o práci (DPP, DPČ)
- Flexibilní pracovní dobu
- Stravenkový paušál a další zaměstnanecké výhody

**O nás:**
- Jsme firma s více než 30 letou tradicí v oboru
- Specializujeme se na výrobu kvalitních textilních výrobků, které najdete v našem portfoliu na www.eposzlin.cz

**Hlavní náplň práce:**
- Vaším hlavním úkolem bude příprava a stříhání jednotlivých dílů dle již zavedených střihů
- šití výrobku a drobné administrativní úkoly

**Kontakt:**
Pro více informací o této pracovní příležitosti a zaslání svého životopisu nás kontaktujte na eposzlin@seznam.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: EPOS DUO s.r.o.
  • Termin: 1.5.2024
  • Místo: Zlínský kraj, Zlín
  • Plat: od 24000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 25.6.2024