Rada/odborný rada pobočky Svitavy

Státní pozemkový úřad Pardubický kraj, Svitavy
Plný úvazek

27650 — 40740 Kč

Státní pozemkový úřad přijme zaměstnance na pozici rada/odborný rada pobočky Svitavy Krajského pozemkového úřadu pro Pardubický kraj.
SLUŽEBNÍ NÁPLŇ: vede správní řízení v agendě pozemkových úprav dle zákonů č. 139/2002 Sb., a 500/2004 Sb., zajišťuje zadávání veřejných zakázek v agendě pozemkových úprav, zajišťuje ostatní odborné činnosti v agendě pozemkových úprav (např. eroze, sucho, měření GPS).
KONTAKT: na výběrovém řízení - na základě zaslané žádosti, která je ke stažení na webu Státního pozemkového úřadu
Další informace a požadavky na pozici a VZOR Žádosti jsou uvedeny na webu:

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ Bakalářské

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Státní pozemkový úřad
  • Termin: 1.5.2024
  • Místo: Pardubický kraj, Svitavy
  • Plat: od 27650 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 3.4.2024