pracovník/ce e-shopu

Okna Macek a.s. Jihomoravský kraj, Hodonín
Plný úvazek

23000 — 33000 Kč

Hledáme nového kolegu/kolegyni na místo pracovníka/ce e-shopu.
Mezi vaše silné stránky se řadí komunikace s lidmi? Máte rádi ve věcech pořádek? Přidejte se k nám. Nástup možný IHNED!
Kde budete pracovat:
Okna Macek a.s., Nádražní 1701, Dubňany.
Co bude Vaším úkolem:
" komunikace se zákazníky (telefonicky a emailem),
" zpracování objednávek a případných reklamací,
" komunikace s dodavateli,
" fakturace,
" správa skladu se zbožím.
Co od Vás očekáváme:
" ukončené SŠ vzdělání,
" znalost práce s MS Office,
" dobré organizační a komunikační dovednosti,
" orientace v online prostředí výhodou,
" zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost,
" týmového ducha.
Co Vám můžeme nabídnout:
" zázemí stabilní společnosti,
" zaškolení a podporu od zkušených kolegů,
" zajímavou práci na hlavní pracovní poměr,
" elektronickou stravenku,
" 3 dny sick days.
Kontakt na mail.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Okna Macek a.s.
  • Termin: 22.3.2024
  • Místo: Jihomoravský kraj, Hodonín
  • Plat: od 23000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 21.5.2024