Zástupce/zástupkyně vedoucího prodejny

BM Česko, s.r.o. Jihomoravský kraj, Znojmo
Plný úvazek

35000 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
- vedení týmu, jeho hodnocení, nábor nových zaměstnanců
- řešení provozních záležitostí, zpracování podkladů
- zodpovědnost za vedení svěřené prodejny, za jejím správné fungování prodejny, pravidelný reporting
- plnění stanovených cílů a obchodních výsledků prodejny
- zodpovědnost za pracovně lékařské prohlídky
Požadavky:
- praxe na stejné nebo obdobné pozici v hobbymarketu
- samostatnost, zodpovědnost
- profesionální jednání a vystupování, prozákaznický přístup
Zaměstnanecké výhody:
- stravenkový paušál, prémie, benefity,
- velmi nadstandardní mzdové ohodnocení
- možnost pracovního poměru na dobu neurčitou
- možnost seberealizace
Nástup možný ihned nebo dohodou.
Informace:
- telefonicky
- mailem - zaslat profesní životopis
- sídlo firmy není ve Znojmě.>

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: BM Česko, s.r.o.
  • Termin: 22.3.2024
  • Místo: Jihomoravský kraj, Znojmo
  • Plat: od 35000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 24.5.2024