ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ VEDOUCÍHO PRODEJNY

Plný úvazek

35000 Kč

Detail pracovní pozice

z:22/3/2024
Náplň práce:
- Zodpovědnost za vedení svěřené prodejny
- Vedení týmu, jeho hodnocení, nábor nových zaměstnanců
- Řešení provozních záležitostí, zpracování podkladů
- Zodpovědnost za správné fungování prodejny, pravidelný reporting
- Plnění stanovených cílů a obchodních výsledků prodejny
- Zodpovědnost za pracovně lékařské prohlídky.
Požadujeme:
- Vzdělání minimálně SŠ
- Praxi na stejné nebo obdobné pozici v hobbymarketu
- Samostatnost, zodpovědnost
- Profesionální jednání a vystupování
- Pro zákaznický přístup.
Nabízíme:
- Velmi nadstandardní mzdové ohodnocení
- Benefity
- Možnost pracovního poměru na dobu neurčitou
- Možnost seberealizace
- Stravenkový paušál, prémie
- Nástup možný ihned nebo dohodou.
Prosíme o zaslání životopisu na e-mail kadrycz7@baumax.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel:
  • Termin:
  • Místo: ,
  • Plat: od 35000 Kč
  • Počet volných míst:
  • Datum ukončení: 24.5.2024