ADMINISTRATIVNÍ ASISTENTKA

TIBEX s.r.o. Jihočeský kraj, České Budějovice
Plný úvazek

21300 — 32000 Kč

Jste člověk s výbornými organizačními schopnostmi, komunikujete rádi s lidmi a baví vás administrativa? Pak máme práci přímo pro vás. Naše společnost Tibex se pyšní mnohaletou zkušeností v oboru výroby hotelového a bytového textilu, která zajistila výsostné postavení firmy v celosvětovém měřítku.
Vaše náplň práce: Administrativa; Logistika a příprava e-shopových objednávek, včetně komunikace se zákazníky
Požadujeme:
Střední školu ukončenou maturitní zkouškou
Znalost MS Office programů (Word, Exel)
Znalost účetního programu Pohoda a cizí jazyk AJ výhodou
Zájem o práci, schopnost samostatné i týmové práce
Zájem a ochota učit se novým věcem, aktivní přístup
Spolehlivost, pečlivost, časová flexibilita.
Nabízíme: Zázemí stabilní a prosperující firmy, jednosměnný provoz, prostor pro seberealizaci a osobní růst, přátelský pracovní kolektiv a motivující finanční ohodnocení, po zapracování benefity.
Místo výkonu práce: TIBEX s.r.o., Plavnice 710, Kamenný Újezd 373 81
Zaměstnanecké výhody: Zázemí stabilní a prosperující firmy, jednosměnný provoz, prostor pro seberealizaci a osobní růst, přátelský pracovní kolektiv a motivujíí finanční ohodnocení, po zapracování benefity.
Pokud Vás naše nabídka práce zaujala, zašlete nám do 12.4.2024 svůj strukturovaný životopis na e-mail: johanikova@tibex.cz a do subjectu zprávy uveďte " Administrativní asistentka"
Kontakt: Bc.Miluše Johaníková , telefon +420 607 021 599.
Poskytnutím svých osobních údajů obsaženým v CV dáváte souhlas s jejich zpracováním za účelem nabídky volné pracovní pozice.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: TIBEX s.r.o.
  • Termin: 1.4.2024
  • Místo: Jihočeský kraj, České Budějovice
  • Plat: od 21300 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 12.4.2024