Skladník / Skladnice - Expedient / Expedientka

Jiří Vaněk, s.r.o. Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
Plný úvazek

21000 — 23000 Kč

1. kontakt telefonicky v Po-Pá od 8:00 do 15:00 hodin, e-mailem nebo osobně v Po-Pá od 11:00 do 13:00 hodin. Tel.: 607 093 721, e-mail: kocurovas@vanek-ostrava.cz
Požadujeme: schopnost ovládání manipulačních vozíků nebo VZV; výhodou zkušenosti se skladovým hospodářstvím.

Náplň práce:
- manipluace s paletami s rozpracovanou výrobou dle potřeb provozů
- záznam o pohybu výrobků v informačním systému,
- expedice výrobků dle požadavků zákazníků, vystavování potřebných dokladů

Nabízíme:
Práci na hlavní pracovní poměr - pouze ranní a odpolední směny
Finanční ohodnocení odpovídající znalostem a zkušenostem

Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, firemní akce

Nástup dle dohody

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Jiří Vaněk, s.r.o.
  • Termin: 1.4.2024
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
  • Plat: od 21000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 23.5.2024