Obsluha kamer - Praha

Mark2 Corporation Czech a.s. Hlavní město Praha,
Plný úvazek

144 Kč

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.
Co říká M2C o pozici
Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů!

Náplň práce:
o Obsluha bezpečnostních systémů - práce s kamerovým systémem
o Zpracování reportů a vedení evidence o průběhu služby
o Telefonická komunikace
Požadavky:
o Znalost práce na PC - podmínkou
o Schopnost celou směnu sedět a sledovat monitory
o Trestní bezúhonnost
Nabízíme:
Pro potřeby OZP zaměstnanců bezbariérové pracoviště v příjemném kolektivu a moderním technologickém prostředí s možností občerstvení a individuálního plánování směn, dále:

o Náborový příspěvek pro OZP ve výši 20 000 Kč
o Pracovní poměr na dobu neurčitou
o Zvýhodněné volání O2
o MultiSport kartu
o Příspěvek na stravování
o Nástup možný IHNED
o Odborné zaškolení zkušenými zaměstnanci
o Relaxační zónu
o Možnost profesního růstu
o Zajištění zkoušky profesní kvalifikace
o Přátelský kolektiv
o Možnost týdenních výplat
o Příspěvek na ubytovnu + možnost zajištění ubytovny
o Výroční odměny
o Happy days

Práci v 8 mi a 12 ti hodinových směnách, práci vhodnou i pro ŽENY

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas
Kontakt:

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Mark2 Corporation Czech a.s.
  • Termin: 20.3.2024
  • Místo: Hlavní město Praha,
  • Plat: od 144 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 23.5.2024