Krupiéři pro živou hru

SYNOT TIP, a.s. Zlínský kraj, Zlín
Plný úvazek

21300 Kč

Náplň práce: registrace hráčů, zajištění provozu pokladny, sledování chodu herny, poskytování informací hostům, příprava teplých i studených nápojů
Požadujeme: pozitivní a zodpovědný přístup k práci, zkušenosti na obdobné pozici výhodou, komunikační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, profesionální vystupování
Nabízíme: zázemí prosperující společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, 23 dnů dovolené, zvýhodněné pobyty v rekreačních objektech skupiny Synot, Multisport karta, Gastropass.

Životopisy zasílejte na mail - katarina.palkova@synottip.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: SYNOT TIP, a.s.
  • Termin: 21.3.2024
  • Místo: Zlínský kraj, Zlín
  • Plat: od 21300 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 23.5.2024