KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Centrum sociálních služeb Prostějov, příspěvková organizace Olomoucký kraj, Prostějov
Plný úvazek

23510 — 27260 Kč

Kontaktní osoba Dvořáková Kateřina Mgr., tel.: 582 321 401, e-mail: kdvorakova@csspv.cz
Pracovní doba: Po-Pá 5:00-13:30, 1x za 14 dní víkendové směny (výborná dostupnost - MHD, cyklostezky)

Náplň práce: výroba a expedice teplých jídel, nápojů, příloh a výrobků teplé a studené kuchyně; výroba moučníků a dietních jídel. Obsluha velkokapacitních kuchyňských strojů, dodržování hygienických norem a technologických postupů.

Požadujeme: vzdělání v oboru, dobrý zdravotní stav, týmového ducha a samostatnost.

Nabízíme: 25 dní dovolené, zvýhodněné stravování, vybavené pracoviště moderními technologiemi, příspěvek na důchodové připojištění

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

  • Zaměstnavatel: Centrum sociálních služeb Prostějov, příspěvková organizace
  • Termin: 1.4.2024
  • Místo: Olomoucký kraj, Prostějov
  • Plat: od 23510 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 21.5.2024